ДСВ є однією з провідних селекційних насіннєвих компаній Німеччини. Річний оборот компанії складає 264 млн. Євро. На сьогоднішній день ДСВ – це компанія з майже 100-річною історією, що була заснована німецькими фермерами, які  є її акціонерами.

ДСВ є селекціонером та постачальником насіння з повним спектром послуг, що включає дослідження, селекцію, розмноження, виробництво, переробку і продаж насіння та агрономічний супровід клієнтів.

Окрім головного офісу в м. Ліппштадт, Німеччина, компанія має селекційно-дослідні станції по всій території Європи, станції розведення насіння, численні станції випробувань та загальнонаціональну мережу філій та дорадчих служб з власними переробними підприємствами, сховищами та розподільчими центрами.

ДСВ має дочірні компанії у Польщі, Франції, Великобританії, Україні, Нідерландах, Данії, Аргентині та Канаді.

В компанії працює більш, ніж 800 працівників .

ДСВ є активним членом насіннєвих організацій, таких як: Федеральна асоціація німецьких селекціонерів рослин (BDP), Асоціації сприяння приватному німецькому розведенню рослин. (GFP), Німецьке сільськогосподарське товариство (DLG) та Союз сприяння розвитку олійних та білкових рослин. (UFOP).

 

На міжнародному рівні компанія ДСВ представлена у Міжнародній федерації насінництва (ISF) та Європейській насіннєвій асоціації (ESA).

Щоб дізнатися більше про ДСВ завітайте на наш міжнародний сайт: www.dsv-seeds.com