ТОВ "ДСВ-Україна" є дочірньою структурою компанії Deutsche Saatveredelung AG (DSV), яка була заснована в 2010 році в Україні. DSV - провідна німецька компанія у сфері рослинництва, яка  налічує 95 річну історію.
Приблизно 800 акціонерів, головним чином, фермери та співробітники, мають частки в основному капіталі компанії DSV (10% максимум/акціонера).

Компанія DSV утримує на території країни та поза її межами значну участь у капіталі видатних компаній, які займаються рослинництвом, і має 100% дочірніх підприємств в Польщі, Франції, Сполученому Королівстві, Нідерландах, Данії та в тому числі Україні. Більше 700 робітників залучені до роботи з компанією DSV.

Компанія нараховує велику кількість різних станцій з виведення нових видів насіння, розташованих в усіх кліматичних зонах Європи. Україна знаходиться у континентальній кліматичній зоні і компанія DSV вже багато років займається цілеспрямованою селекцією сортів і гібридів для цієї зони. Напружена робота в селекції і дослідженнях дозволила DSV зайняти лідируючі позиції в Німеччині та Європі.

Селекція, виробництво, консультування та збут посівного зерна є основною ціллю компанії. Основною задачею є  селекція трав’яних культур, ріпаку, озимих зернових, кукурудзи (збут), злаків та проміжних культур. «Все від одного виробника» - є основним правилом компанії.           

Селекція – є основною задачею насінництва для забезпечення сільського господарства покращеними сортами з метою економічного та екологічного виробництва продукції рослинництва.   

Виробництво – більше 1500 фермерів займаються виробництвом посівного насіння, уклавши договори з DSV. Для обробки посівного матеріалу на території Німеччини знаходяться широкомасштабні мережі філіалів. Тут, шляхом застосування найновішого обладнання, виготовляється високоякісний посівний матеріал.

Консультування – велика увага приділяється наданню кваліфікованих консультаційних послуг.

Збут – збут продукції здійснюється через компанію DSV або афілійовані підприємства. Щорічно концерн збуває приблизно 51000 тон посівного матеріалу.

На міжнародному рівні компанія DSV входить до таких організацій з розведення посівного матеріалу, як: Міжнародна Федерація з Насіння (ISF) та Європейська Асоціація Насіння (ESA).    

З насінням від ДСВ ви отримуєте високоврожайні сорти і гібриди, багаторічний досвід та консультативну підтримку впродовж року.

 

ДСВ – Інновації для Вашого успіху-
Рішення, що відповідають Вашим потребам-
 
Адреса:
01103, Україна, м. Київ, вул. Товарна, 1,
літера «Н» ( група приміщень №3, офіс 305)