дата: 06/2022

Сучасні гібриди озимого ріпаку ДСВ можна назвати гібридами „Сlimate change“ – генерації. Вони відповідають критеріям, що допомагає їм бути конкурентоспроможними в умовах клімату, що змінюється.

Протягом тривалого часу селекціонери ДСВ працюють над створенням кліматично-адаптивних гібридів, які пристосовані до дефіциту вологи в ґрунті під час посіву, та високих температур під час вегетації і аж до кінця осені. Для цього селекціонери випробовують обраних кандидатів, як у лабораторних, так і польових умовах. У так званій таблиці температурного сортування (метод, за якого моделюють різні температури) селекціонери перевіряють схожість гібриду та розвиток коренів. Таким чином можна відібрати кандидатів, які добре проростають, демонструючи хороший розвиток коренів при високих температурах на початкових етапах росту і розвитку. Результат роботи селекціонерів - новий гібрид ДАКТАРІ, що вже зареєстрований і продається в Німеччині, показує відмінні показники схожості, навіть при температурі + 40°С.  

«Погода є викликом для науки сьогодення На селекційних станціях озимого ріпаку Deutsche Saatveredelung AG (DSV) ми спостерігаємо за ростом та розвитком рослин ріпаку і саме на основі даних спостережень ми виводимо гібриди, які відповідають критеріям гібридів  „Сlimate change“ - генерації." -  Саймон Крьогер, менеджер продукту ріпак, селекційно-насіннєвої компанії ДСВ.

ДСВ – Інновації для Вашого успіху!