В 2021/2022 фінансовому році компанія Deutsche Saatveredelung AG (DSV) знову покращила результати, порівняно з попереднім роком. DSV груп досягнула об’єму продаж на рівні 240,6 мільйонів євро, що складає + 15%, порівняно з минулим роком. EBT компанії 17,9 мільйонів євро.

«Ми дуже раді нашому бездоганному результату, що відображає як завдяки нашій селекції та інноваційним системам вирощування DSV може досягати успіху в середовищі, що змінюється. Завжди дивитись у майбутнє та прислухатись до землі – це наш рецепт успіху. Основний девіз, що відображений та нашій поточній компанії, яка присвячена святкуванню 100-річчя DSV в 2023 році – «Давайте повернемось до землі». Це тому, що ми завжди ставимось обачливо до землі, а своєю роботою ми сприяємо здоров’ю ґрунту, а отже стабільному успіху сільського господарства»,  - сказав Др. Ейке Хупе, член виконавчої ради, відповідальний за продажі, управління продуктами, маркетинг, селекцію та обслуговування клієнтів.

Загальна інвестиційна потужність компанії в 2021/22 фінансовому році склала 16.1 млн. євро (минулий рік 7.5 мільйонів євро). Основний інвестиційний фокус був спрямований на придбання компанії Northstar Seeds Ltd, Канада та модернізацію селекційно-дослідних станцій DSV.

«Подальша інтернаціоналізація є однією з наших найважливіших цілей. З придбанням канадської компанії Northstar Seeds Ltd, 01 липня 2022 року, ми розширюємо нашу присутність у Північній Америці. Крім того, на сьогоднішній день DSV має незалежні дочірні компанії в Європі, Північній та Південній Америці, таким чином послідовно реалізовуючи свої цілі.» - сказав Клайв Кроккемаєр, член виконавчої ради, відповідальний за фінанси, персонал, закупівлю та виробництво.