ПЛАНЕТ

PDF

Опис продукту

Сорт люцерни Планет перш за все відрізняється високою продуктивністю сухої речовини. Він часто виступає основним компонентом травосумішей Country сінажного призначення. Рекомендований для вирощування у зоні Лісостепу і Степу. Хвороби у роки випробувань не спостерігалися. Планет стійкий до фомозу та бактеріального в’янення, що значно збільшує витривалість сорту.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ВИРОЩУВАННЮ
Посів проводять на глибину 2 см, як правило в березні, при першій можливості виходу в поле. Передпосівна підготовка – створення дрібногрудучкуватої структури грунту. Додаткове прикотковування після посіву – ефективне. Норма висіву 20 кг/га. Як правило насіння люцерни має масу тисячі насінин 2г. Орієнтир 8-10 млн. рослин/га.

Підживлення
До посіву проводять з розрахунку мінімум по 30 кг/га фосфору і 30 кг/га калію в діючій речовині. Обробка бульбочковими бактеріями рекомендується. При цьому азотний компонент тукосуміші повинен бути по можливості невисоким, щоб не пригнічувати життєдіяльність азотфіксуючих бактерій. Поле бажано підготувати з осені.

Захист
При відсутності злакових бур’янів – Базагран, або його аналог (д.р. бентазон) тільки в перший рік, в фазі 1-2 трійчастих листків культури. При надмірній засміченості поля бур’янами застосовується грунтовий гербіцид (наприклад Трефлан). Перший укіс виконується з висотою зрізу 8-10 см., другий і третій укоси в фазі бутонізації при висоті зрізу 7-8 см. Четвертий укіс не пізніше ніж за 35-40 днів до кінця вегетації за висоти зрізу 10-12 см. Щороку ранньою весною рекомендовано проводити підживлення з нормою 30 кг/га фосфору і 30 кг/га калію в діючій речовині. Тривалість ефективного використання посіву складає 4 роки..

  • Швидкий розвиток навесні
  • Добра зимостійкість
  • Висока посухостійкість
  • Відмінна стійкість до вилягання
  • Резистентність проти бактеріального в’янення та фомозу
  • Швидке відростання після укосу
  • Високий відсоток листя в скошеній масі.

Рекомендований для вирощування

Інформація, щодо рекомендацій чи переліку продуктів, що згадані на даному веб-сайті не несе гарантії повноти та абсолютної правильності. Вся інформація надається в якості рекомендації та допомоги для прийняття рішень. Склади сумішей можуть змінюватися, якщо окремі сорти відсутні. Статус 10/2022, зміни зарезервовано.