дата: 01/2022
«Наші річні показники підтверджують, що ми використали правильні стратегічні важелі для майбутнього успіху. Нам знову вдалося збільшити наш дохід у складному бізнес-середовищі», – зазначив у своєму щорічному звіті д-р. Ейке Хупе, член виконавчого комітету, відповідальний за продажі, управління продуктами, маркетинг і селекцію DSV.
 
В 2020/2021 фінансовому році DSV згенерувала дохід в 209 мільйонів євро. Минулого року даний показник становив 203 мільйони євро.
 
«Крім того, за минулий фінансовий рік інвестиції нашої компанії склали 7,5 мільйона євро. В DSV постійна увага приділяється модернізації потужностей різних виробничих майданчиків. На наступний фінансовий період ми запланували нові інвестиції, що будуть складати орієнтовно 8,8 мільйонів євро. Фокус буде спрямований на покращення нашої логістики, з ціллю прискорення та оптимізації наших поставок. Крім того, ми плануємо знову інвестувати в селекцію. DSV побудує надсучасну теплицю в місті Тюле, де знаходиться наш основний центр селекції озимого ріпаку» - підкреслив д-р. Ейке Хупе.
 
В Німеччині DSV досягла річного зростання продажів більш, ніж на 5%. Що ж стосується результату компанії DSV в Україні, то сумарно в грошовому еквіваленті українське представництво наростило дохід до 327 911,553 млн. грн., що на сьогоднішній день є найвищим показником за 11-річну історію ТОВ «ДСВ-Україна». Рекордних результатів компанія досягнула і в сегменті ріпаку, наростивши об’єми продажу до більш ніж 90 тис. п.о., що еквівалентно 300 тис. га. посівних площ культури.