ПРОПУЛЬС

PDF

Опис продукту

ПРОПУЛЬС об'єднав в своєму геномі ряд найбільш цінних господарських ознак, які забезпечують йому стабільно високі результати урожайності в різних ґрунтово -кліматичних умовах.

Швидкий початковий ріст та розвиток сприяє активному закриттю поверхні ґрунту, а утворення сильного листового апарату забезпечить збереження вологи та активний фотосинтез.

Потужна коренева система ПРОПУЛЬС дає можливість висівати гібрид при різних способах основного обробітку ґрунту. Раннє цвітіння забезпечує добру  виповненість  зерна в початку та реалізацію генетичного потенціалу гібриду. Висока польова толерантність до основних хвороб (фузаріозу та пухирчастої сажки) дають можливість висівати гібрид в умовах високого насичення кукурудзи в сівозміні.

 

РЕКОМЕНДАЦІЇ:

 - можливість посіву після різних попередників
та вирощування в монокультурі;
- можливість посіву по різних технологіях
основного обробітку грунту;
- посів на чорноземних ґрунтах при температурі
грунту на глибині загортання насіння +8 °С, а на
піщаних грунтах легкого механічного складу +10 °С.

  • Високий потенціал врожайності
  • Швидка вологовіддача
  • Висока польова толерантність до основних хвороб

Загальний

Тип зерна зубовидний
Дата посіву
ранній 0 пізній
Тип зерна зубовидний
Дата посіву
ранній 0 пізній

Стійкість до хвороб

пухирчата сажка
+ + +
пухирчата сажка
+ + +

Рекомендований для вирощування

Інформація, щодо рекомендацій чи переліку продуктів, що згадані на даному веб-сайті не несе гарантії повноти та абсолютної правильності. Вся інформація надається в якості рекомендації та допомоги для прийняття рішень. Склади сумішей можуть змінюватися, якщо окремі сорти відсутні. Статус 01/2021, зміни зарезервовано.