В Англії встановлено новий світовий рекорд врожайності озимої пшениці. Сорт-рекордсмен виведений компанією ДСВ.

Вже далеко не вперше сорти та гібриди селекції ДСВ встановлюють світові рекорди врожайності.       

В 2018 році з гібридом озимого ріпаку SPARROW було встановлено світовий рекорд врожайності, який становить  7,01 т/га. І ось тепер фермер Тім Ламіман з Лінкольшира (графство на сході регіону Мідлендс в Англії) на своїй фермі зібрав площу 8.3га з врожайністю 17,95 т/га., що на сьогоднішній день стало новим світовим рекордом врожайності озимої пшениці. Результат Тіма було внесено в Книгу рекордів Гіннеса і тепер він новий світовий рекордсмен і в пшениці. Переможну врожайність було досягнуто новим сортом озимої пшениці ДСВ – ЧЕМПІОН.

Сорт ЧЕМПІОН був виведений в результаті селекційної програми ДСВ у Великобританії і в даний час він є одним з найбільш врожайних в своєму сегменті за рейтингом AHDB (Agriculture and Horticulture Development Board, Official Recommended List 2023/24). Як сучасний сорт, ЧЕМПІОН поєднав в собі дуже високу врожайність з хорошою адаптивністю до різних умов та широким набором стійкостей. Зокрема  ЧЕМПІОН має еталонну стійкість до септоріозу і жовтої іржі.

Компанія ДСВ зробила значний стрибок у розвитку селекційної зернової програми, що дало змогу їй стати №1 по пшениці в Німеччині та вийти на лідируючі позиції у інших країнах Європи. Тільки сорт, протестований у локальних випробуваннях, вартий уваги. Саме це спонукало ДСВ до початку програми адаптивної селекції в Україні. З 2010 року зі стартом сортовипробувальної програми ДСВ в Україні, ми пропонуємо агровиробникам тільки перевірені сорти пшениці. На базі селекційно-дослідної станції проходить, як комплекс випробувань з адаптивної селекції західного матеріалу, так і повний цикл селекції озимої пшениці, починаючи від планування моделі сорту та проведення схрещувань, до апробації та розмноження перспективних зразків.

Завдяки своєму фундаментальному науковому підходу, селекції та інноваціям, компанія ДСВ ось вже 100 років створює продукти-чемпіони.

 

ДСВ - Інновації для Вашого успіху!